Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці вшанували подвиг учасників революції Гідності та пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулись збори присвячені Дню Героїв Небесної сотні. У залі майже не було вільних місць.

На захід прийшли заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, учасники революції Гідності, працівники Полтавської ОДА, громадські активісти, студенти і ті полтавці, яким не байдужі події на Майдані п’ятирічної давнини.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні та згадали ти, хто віддав своє життя за свободу України.

“Ми згадуємо ті події, які відбувались 5 років тому. Це завжди важко знову переживати. Нажаль багатьох героїв вже немає з нами. Але боротьба ще не закінчена. На сьогодні зроблено багато, багато чого ще потрібно зробити. Те раді чого люди виходили на Майдан, не все втілене у життя. Спочатку чергу потрібно змінити себе, тоді будуть і зміни навколо”, – сказав Олег Пругло.

Перед учасниками зібрання виступили творчі колективи Полтавщини. Свої авторські пісні учасникам заходу подарував учасник АТО, поет Руслан Давидович.