Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Полтавці відвідали Всеукраїнський громадський форум “Відкритий діалог” за участі Президента України (ФОТО)

9 лютого у Києві відбувся масштабний громадський форум за участі Президента України “Відкритий діалог”. Ініціаторами його проведення стали громадські організації, які підтримують стратегічний курс Глави держави на інтеграцію України до європейського союзу та НАТО, підтримують реформи, що започаткував чинний Президент.

Загалом, захід відвідали близько 10 тисяч громадян. Була серед присутніх і делегація з Полтавщини.

Зростання економіки, інтеграція України в ЄС та НАТО, боротьба з зовнішнім ворогом, впровадження реформ – саме ці теми стали головними на форумі.

“Кожна людина має власною кишенею відчути, що найгірші випробування залишилися позаду, що країна йде вперед, що економіка розвивається. Зараз саме це головне в нашій стратегії, нашому баченні майбутнього. Подолання кризи, спричиненої війною, дає для цього всі можливості. У 2020 році розраховуємо на масштабне залучення інвестицій в економіку. У 2021-2022 роках завдяки інвестиціям відчутним стане збільшення зарплат, пенсій та соціальних виплат тим, хто їх потребує”, – сказав Петро Порошенко.

Верховна Рада України ухвалила закон щодо незворотного курсу до інтеграції країни в європейські структури. Це є одним з вагомих факторів, від яких залежить подальше успішне майбутнє держави.

“Україна йде своїм шляхом. Власний шлях розвитку – це звільнення від колоніальної залежності, від Росії. Це послідовний курс на набуття членства в ЄС і НАТО. Це рішуча відсіч планам Росії знищити незалежність України. Це відстоювання наших національних інтересів. Переконаний: якщо працюватимемо разом, спільно і злагоджено, на майбутнє України, на майбутнє наших дітей і онуків – ми переможемо”, – наголосив Глава держави.

Не оминули на форумі і тему президентських виборів.

“Українцям не потрібен Президент і Верховний Головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна. Українцям не потрібен Президент і Верховний Головнокомандувач, який буде фліртувати або хіхікати з Путіним. Українцям не потрібен Президент і Верховний Головнокомандувач, першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію перед Москвою. Ми цього не дозволимо!”, – зазначив Петро Порошенко.

Поділилися на форумі своїм поглядом, щодо сьогоднішньої ситуації в Україні та її майбутнього політики, громадські діячі, відомі представники мистецтва. Висловили свою думку стосовно роботи влади та подальшого курсу країни і представники Полтавщини, які відвідали захід.

“Я думаю, що всі знають, що зробив доброго Петро Олексійович для нашої країни, починаючи від сильної армії і закінчуючи безвізовим режимом з Європою, становленням української мови у всіх сферах життя. Тут можна багато казати про всі його великі справи. Також він мені імпонує, як досвідчений політик, як людина, яка ніколи не зраджує своїм принципам, яка відстоює інтереси нашої держави та впевнено дивиться у майбутнє”, – сказала полтавка Оксана Дрюк.

“Я особисто підтримую Петра Олексійовича. Мені подобається його позиція стосовно євроінтеграції України, те, що він веде нас подалі від пут Росії. Мені приємно, як україномовному громадянину, що розвивається наша рідна мова, вона все більше звучить в ефірах радіо і телебачення, друкують багато книжок саме українською мовою”, – поділився своїм поглядом щодо політики чинного Президента лубенчанин Сергій Ульянченко.

Загалом, учасники форуму висловили своє схвальне ставлення до теперішнього курсу країни та надію на його незворотність.