Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавські фотохудожники влаштували колективну виставку

У Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відбулася презентація колективної виставки членів Полтавської обласної організації НСФХУ “Іванова гора”. Виставка влаштована з нагоди 50-ліття відкриття меморіальної садиби І.П. Котляревського.

У виставковій експозиції представлені роботи дев’яти членів НСФХУ – Олени Біляк, Віталія Васильківського, Сергія Говорова, Іллі та Сергія Назаркіних, Юрія Пошивайла, Едуарда Странадка, Артура Арояна та двох фотомитців – Юрія Ширая та Володимира Дяченка.

Еспонується 43 світлини, що відтворюють неповторність історичного полтавського куточка та його пам’ятників.

Роботи фотомитців приваблюють досконалістю композиції, колориту, образних рішень. Виявляється, що кожен може побачити той самий куточок чи будівлю по-своєму і відтворити відповідно до своєї художньої проекції. Експозиція діятиме до 5 березня.

Полтавська обласна організація національної спілки фотохудожників України була заснована 1994 року. Наразі вона нараховує 15 фотомайстрів, котрі мешкають у різних куточках полтавського краю, повідомляють в Управлінні культури виконкому Полтавської міськради. Їх творчі пошуки та безсумнівні досягнення помічені не лише в Україні – численні світлини авторів-полтавців зберігаються як твори високого мистецтва у музейних збірках, у приватних колекціях багатьох країн світу. Голова спілки – Сергій Назаркін.