Ви тут:
Відео Цікавинки 

Переможниця Євробачення-2018 презентувала кліп, знятий в українській столиці (ВІДЕО)

Ізраїльська співачка Нетта Барзілай, яка здобула перемогу у міжнародному конкурсі Євробачення-2018, презентувала новий кліп до пісні “Bassa Sababa”. Ролик зірка знімала у Києві.

Коли Нетта Барзілай приїхала у липні до Києва, пише 24 Канал, в мережі  з’явилась інформація, що ізраїльська співачка знімає кліп в Україні. Та це був не єдиний її візит до столиці. Вже у грудні вона повернулася, аби дозняти фінальні кадри.

Відтак, сьогодні співачка презентувала яскравий ролик до пісні “Bassa Sababa”. За сюжетом відео, Нетта Барзілай готова вийти заміж за привабливого брюнета. Однак несподівано чоловік втікає від своєї нареченої. Зірка вирішує наздогнати свого обранця, тому виїжджає на рожевій машині зі своєрідного порталу, зробленого у вигляді її голови. Сама ж погоня Нетти за чоловіком відбувається у формі комп’ютерної гри, що, зрештою, завершується програшем нареченого. 

Незвичний сюжет втілили на вулицях Києва. Відомо, що режисери знімали ролик “Bassa Sababa” на столичному бульварі, Дарницькому мості та у знаменитій бібліотеці імені Вернадського.