Ви тут:
Суспільство Україна 

Нацрада вилучила телеканала «TV ХХІ» зі списку дозволених до ретрансляції

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 21 лютого ухвалила рішення вилучити телеканал «TV XXI», що має юрисдикцію Латвії, із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Здійснивши у листопаді 2018 року моніторинг зазначеного мовника, Національна рада виявила інформаційну заставку з текстом про свідоцтво реєстрації, видане Роскомнадзором.

Крім того, в ефірі телеканалу транслювалася регіональна реклама із зазначенням оплати в рублях, посиланням на російський сайт та російську адресу пункту продажу у вигляді рухомого рядка.

Український регулятор звернувся до Національної ради з питань електронних медіа Латвійської Республіки за роз’ясненням. У відповідь було повідомлено, що 26 червня 2018 року ліцензію компанії «ТV-21R» (SIA «TV-21R»), Latvia, на мовлення для іноземної програми «TV XXI» було анульовано.

З огляду на ці обставини Національна рада ухвалила вилучити телеканал «TV ХХІ» з переліку програм, дозволених для ретрансляції.