Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На програму “Турбота” в Полтаві спрямують 3 млн 546 тис. грн

Сьогодні, 20 лютого, виконком Полтавської міської ради ухвалив рішення щодо виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота». Відповідним рішенням вони спрямували 3 мільйони 546 тисяч 900 гривень соціально незахищеним категоріям населення.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Також під час засідання начальник управління звернень громадян, організаційної роботи та загальних питань Ігор Верига прозвітував про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полтавської міської ради за 2018 рік. Він повідомив, що протягом минулого року до виконавчого комітету надійшло 9193 звернень громадян, що на 496 одиниць (5%) більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

– У переважній кількості авторами заяв є пенсіонери, малозабезпечені громадяни, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни, особи, які постраждали від аварії на ЧАЕС, члени багатодітних сімей. Аналіз кількісного надходження звернень громадян протягом 2018 року з адміністративно-територіальних одиниць міста свідчить, що найбільше надійшло їх від мешканців Шевченківського району міста – 3949, Київського району – 3484, Подільського району – 1431, інших населених пунктів – 329, – повідомив Ігор Верига.