Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Полтавщині розпочався традиційний зимовий турнір з футболу (ФОТО)

З 4 по 15 лютого у Терешківській ОТГ проходить зимовий Кубок імені заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. У турнірі беруть участь шість команд, три із яких — з інших областей.

Сьогодні у Копилах Полтавського району на базі ФК «Полтава» розпочались традиційні зимові змагання з футболу. Спортсмени борються за Кубок імені заслуженого тренера України Віктора Пожечевського.

— Вже п’ятий рік поспіль ми зустрічаємося на цьому чудовому турнірі. Дякую президенту футбольного клубу «Полтава» Леоніду Соболєву. Він, як ніхто, докладає всі зусилля, щоб змагання проходили на вищому рівні. Особливі слова вдячності почесному члену «Федерації футболу Полтавщини», у якого сьогодні день народження і на честь якого ми проводимо турнір. Учасникам змагань бажаю перемог, гарної гри. Та найголовніше, щоб після закінчення турніру ви відчули себе частиною великого футболу України, — поділився голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Це ювілейний турнір, участь у якому беруть шість професійних та аматорських команд:

  • «Полісся» (Житомир);

  • «Мир» (Горностаївка);

  • ФК «Ворскла»-U19 (Полтава);

  • «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область);

  • «Олімпія» (Савинці);

  • «Легіон» (Полтава).

Перший турнір пройшов п’ять років тому за ініціативи Леоніда Соболєва.

—Тоді ми думали, що він лише раз пройде. Але ні, це прижилося. Зараз турнір є у календарному плані професійної футбольної ліги. Тому до нас приїжджають команди не тільки з області, а й Першої та Другої ліг України, — прокоментував заслужений тренер України Віктор Пожечевський.

Вперше змагання відбуваються без традиційного учасника — ФК «Полтава». Спортсмени на турнірі готуються до своїх чемпіонатів. Переможців та призерів нагородять кубками та дипломами громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» та ФК «Полтава». Також команда-переможець отримає десять футбольних м’ячів фірми Adidas.

— Люблю спорт у будь-якому прояві: і вболіваючи на трибуні, і коли сам на полі. Адже активний спосіб життя — запорука здорової нації. Підтримую молодих спортсменів та бажаю їм успіхів у турнірі. Нехай гра пройде легко! — наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Додатково: сьогодні об 11:00 між собою боролись «Олімпія» — «Мир», о 13:30 «Вікторія» — «Ворскла» U-19 (13:30). Завтра об 11:00 змагатимуться команди «Легіон» — «Полісся». Вхід для вболівальників вільний.