Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочали замінювати посвідчення учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Управліннями соціального захисту населення Полтавщини згідно з порядком, затвердженим Постановою проведено підготовчу роботу по формуванню даних на заміну посвідчень особам 1 категорії.

Для отримання посвідчення нового зразка громадянам, віднесеним до категорії 1, протягом 2019 року необхідно звернутися з заявою до управління соціального захисту населення за місцем проживання, повідомляють у Департаменті соцзахисту населення Полтавської ОДА.

Видача посвідчень, проводиться на підставі рішення регіональної комісії з визначення статусу осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших категорій громадян.

На даний час до області вже надійшли бланки посвідчень нового зразка та розпочато роботу з заміни посвідчень особам, віднесеним до категорії 1.

Перше засідання регіональної комісії з розгляду питання заміни посвідчень відбулося 20 лютого. В ході засідання розглянуто подання райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад на заміну посвідчень 376 громадянам, віднесеним до категорії 1, та прийнято рішення щодо видачі посвідчень.

До видачі посвідчень нового зразка, діючими залишаються всі раніше видані посвідчення, які надають право на отримання в повному обсязі гарантованих законодавством пільг і компенсацій.