Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині чоловік відбував покарання більше призначеного судом строку

Прокуратура провела перевірку у Полтавській виправній колонії № 64 і виявила засудженого, який відбував покарання після закінчення періоду рівного строку позбавлення волі, накладеного вироком суду, інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

Правоохоронці встановили, що громадянин відбував покарання на підставі вироку суду Республіки Білорусь. Даний вирок суду був приведений у відповідність до вимог законодавства України.

Водночас, у листопаді 2018 року вищевказане судове рішення переглянув Верховний Суд Республіки Білорусь, засудженому зменшено строк покарання.

Відповідно до вищевказаного рішення, строк покарання у виді позбавлення волі, який мав відбувати засуджений, закінчився ще у грудні 2018 року.

“Міністерством юстиції України відповідно до вимог КПК України спрямовано повідомлення та прохання про звільнення засудженого, яке проігноровано. Представники адміністрації виправної колонії не вжили заходів щодо звільнення даного громадянина, який відбув термін визначеного вироком суду покарання Прокуратурою внесено вказівку в порядку ст. 26 Закону України “Про прокуратуру” з вимогою про негайне звільнення даної особи. Цього ж дня вказівку виконано, засудженого звільнено з виправної установи. Вирішується питання про відповідальність винних осіб”, – йдеться у повідомленні прокуратури Полтавської області.