Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

На «Кременчуцькій Масляній» обіцяють 15 тис. млинців та сюрпризи

Наразі триває підготовка до проведення масштабного святкового дійства «Кременчуцька Масляна». Як обіцяють організатори заходу, цьогоріч у Кременчуці на площі Перемоги, де проходитимуть народні гуляння, з’являться нові елементи декору, фотозони, розважально-ігрові майданчики. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

“Минулого року всі пам’ятають головну родзинку свята солом’яних Морену та її товаришку Корівку. Зовсім незабаром до Кременчука має прибути напарник Корівки, якого вже розпочато виготовляти. На «Кременчуцькій Масляній на кременчужан чекають багато приємних сюрпризів: 15 тисяч млинців, різноманітні дегустації, смаколики від підприємців, майстер-класи та концертно-розважальні програми”,- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, кілька тижнів тому на господарчому КП «Благоустрій Кременчука» розпочалися роботи з виготовлення атрибутів свята Колодія. І цього разу дизайнери загальноміських святкувань обіцяють вразити учасників і гостей новими вишуканими елементами декору, тематичними зонами.

Отже, офіційне відкриття «Кременчуцької Масляної» відбудеться 8 березня. Триватимуть народні гуляння до 10 березня включно.