Молода команда екс-гравця “Ворскли” розгромила “Ювентус”

Молодіжка київського “Динамо”, якою керує Ігор Костюк, у юніорській Лізі Чемпіонів перемогла однолітків з Італії.

Матч у Києві пройшов під диктовку господарів, але забити їм вдалося лише тричі. Розпочалося все на 6-й хвилині, коли з близької відстані пробивав Ісаєнко – голкіперу вдалося відбити м’яч, але у потрібному місці опинився Артур Ващишин — 1:0.

Після перерви м’яч ще двічі влітав у ворота італійців. Сергій Булеца промчав по центру, увійшов до штрафної та технічно вирізав м’яч у лівий від голкіпера кут — 2:0.

Фінальну ж крапку у зустрічі поставив капітан “Динамо” Сергій Попов — 3:0 на користь киян, які тепер зіграють у 1/8 фіналу змагань.

Ігор Володимирович Костюк (нар. 14 вересня 1975, Київ, СРСР) — колишній український футболіст, півзахисник. Вихованець ДЮСШ «Динамо» (Київ). Викликався до національної збірної України. Після закінчення активних виступів певний час практикував тренерську діяльність.

У 1997—2000 роках провів 76 матчів за “Ворсклу” та “Ворсклу-2”, у яких відзначився 16 забитими м’ячами.