Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міністр юстиції України Павло Петренко перебуває з робочим візитом на Полтавщині

15 лютого з робочим візитом на Полтавщині перебуває Міністр юстиції України Павло Петренко. Вже встиг відвідати Шевченківський районний у місті Полтаві відділ ДРАЦС, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У ДРАЦС Павло Петренко взяв участь в урочистій церемонії вручення свідоцтва молодим батькам про народження маленькій полтавці Домініці. На своїй сторінці у Фейсбук зазначає про нову ініціативу Уряду “Електронне малятко”.

“Новація забезпечить комплексний підхід у наданні сучасних сервісів батькам новонароджених. Після прийняття ініціативи на законодавчому рівні, подавши лише одну заявку, батьки зможуть отримати 9 послуг від різних державних органів”, – повідомляє Павло Петренко.

У Полтавському юридичному інституті Міністр юстиції України про вів зі студентами відкриту бесіду.

“Важливо, що вже зараз молоді юристи допомагають громадянам в рамках діючої на базі інституту юридичної клініки. Лише минулого року сюди звернулися 780 полтавців, які отримали юридичні консультації. Вже зараз майбутні правники можуть усвідомити, що їхнє головне завдання – захищати права громадян та забезпечувати законність в державі”,- йдеться у повідомленні.