Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Магістрант полтавського університету навчається за програмою ERASMUS+ в Університеті UCC у Копенгагені

Студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка протягом навчання можуть взяти участь у програмах академічної мобільності – пройти семестрове навчання в європейських університетах, зокрема в Університеті UCC у Копенгагені (Данія). Це можливо завдяки участі університету в Проекті Європейського Союзу Erasmus+, який спрямований на підтримку проектів співпраці, партнерства, мобільності в сфері освіти європейських країн.
За результатами конкурсного відбору, стипендію на навчання в Університеті UCC у ІІ семестрі 2018-2019 навчального року отримав магістрант факультету філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка Богдан Носуля.
Студенти, які беруть участь у програмі академічної мобільності, приїхали з різних країн. Окрім України, цьогоріч до Erasmus+ у Данії залучені здобувачі освіти з Австрії, Бельгії, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Нідерландів, Великої Британії, Греції, Азербайджану та ін.
Перед початком навчання кожен студент-іноземець взяв участь у виборі навчальних дисциплін, серед яких такі: The learner’s academic, social and personal development; Musical expression in teaching and learning; The English language teaching: processes in language acquisition and communication skills etc. Обрані дисципліни студенти-іноземці вивчають спільно зі своїми данськими колегами Це дає хороший досвід міжкультурної комунікації, творчого спілкування, обміну корисною інформацією. У позанавчальний час для студентів відкриті гуртки вивчення данської мови, танців, театру, музики тощо.