Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Лікар Комаровський назвав найкорисніші напої для дітей

Соки, нектари, морси, спеціальні напої для дітей – все це ми бачимо у магазинах та супермаркетах. Проте саме ці напої можуть містити у собюі приховану небезпеку для вашої дитини.

Дитячий лікар Євген Комаровський зазначив, що медицина однозначна у виборі напоїв для дітей, пише 24 Здоров’я.

“Якщо якась рідина використовується виключно для пиття (для втамування спраги, не більше), то для здоров’я вашої дитини найбільше підійде некип’ячена, негазована мінеральна вода нейтрального смаку”.

Однак, за його словами, батькам в силу емоцій, традицій складно погодитися з тим, що дитину потрібно поїти звичайною мінеральною водою. При цьому вони звертають увагу на різноманітні спеціальні напої для дітей.

Комаровський радить давати дітям лише воду. Якщо дитина не хоче її пити, то варто звернути увагу на вік дитини.

“До 6 місяців крім води категорично не можна нічого. Після цього дитина не повинна пити напої з додатковим цукром. Тобто, компот – це, мабуть, непоганий варіант. Але компот, у який ви додали цукор, це вже шкідливо та неправильно “.

Але що робити, коли дитина захворіла, до прикладу, гострою інфекційною хворобою? Найкращим напоєм для неї є засіб для пероральної регідратації. Це певний порошок, який розчиняється у воді. Він містить зазвичай глюкозу і мінеральні солі, які потрібні дитині під час хвороби. Проте варто проконсультуватися з лікарем, як і скільки його давати дитині.