Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«КрАЗ» виготовив оригінальну спецмашину

«АвтоКрАЗ», у партнерстві з ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (м. Вишневе), на замовлення міжнародної гірничо-металургійної групи компаній «Метінвест», виготовив оригінальний спеціалізований автомобіль – пересувну авторемонтну майстерню КрАЗ-63221.

Авторемонтна майстерня КрАЗ-63221 призначена для забезпечення аварійно-ремонтних та інших технічних робіт, транспортування аварійно-ремонтних бригад та спецобладнання до місця проведення ремонту, повідомляє “АвтоКрАЗ”. Оригінальність спецмашини – у поєднанні двохсекційного КУНГу, бортової платформи та крано-маніпуляторної установки. Раніше автозавод виготовляв або бортові спецмашини із краном маніпулятором, або автомайстерні із дво- чи трисекційними спецКУНГами.

На даній машині кузов-фургон  має  два відсіки: пасажирський на 6 місць та вантажний. Внутрішнє обладнання пасажирського відсіку складається із автономного та тосольного опалювачів,  комфортних сидінь із інерційними ременями, відкидного столику. Із зовнішнього додаткового обладнання – розсувні вікна на  лівому борту фургону та боковій двері, аварійно-вентиляційний люк – на даху.

Фургон оснащений задніми, боковими та  передніми LED габаритними і маркерними вогнями. Передбачені бокові захисні пристрої  – веловідбійники.

Кран-маніпулятор FASSI F155A із  вантажним моментом 14,88 т·м, кутом обертання 416˚, вилітом стріли 2,50 м – 8,25 м,  максимальною вантажопідйомністю до 5000 кг, має аварійну кнопку виключення,  гідравлічні аутригери та насос, крюк і кріплення до КМУ.

Платформа, яка служить для перевезення вузлів, агрегатів або матеріалів,  виготовлена з холоднокатаних гнутих профілів і швелерів.

Лінійка спецтехніки КрАЗ постійно доповнюється новими моделями, які національний виробник створює завдяки  особливим вимогам  своїх крупних замовників, таких як «Метінвест», «Укргазвидобування», «Укрнафта», ПГЗК. Дедалі частіше – це універсальна комбінована техніка із підвищеним рівнем комфорту та безпеки.