Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

КП “Аеропорт-Полтава” запускає чартерні рейси до Туреччини та Єгипту

Сьогодні, 20 лютого, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький підписав меморандуми про співпрацю з генеральним директором “Join UP” Дмитром Сєроуховим та з в. о. генерального директора “Аеропорту-Полтава” Володимиром Окарою. Цим документом розпочинається співпраця між аеропортом та одним з найбільших туроператорів країни.

Зокрема, згідно з домовленістю, 26 березня буде здійснюватися перший рейс з Полтави в Шарм-эль-Шейх (Єгипет). На нього більша частина квитків уже продана.

“Рік тому в аеропорті ми розпочали реконструкцію аеровокзалу та ремонт злітно-посадкової смуги. Зроблена робота дозволяє здійснювати міжнародні рейси. До відновлення нашого аеропорту не могли здійснюватися ні міжнародні, ні внутрішні рейси. Зараз починаємо літати чартерними рейсами у бік Турції та Єгипту”, – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”.

Те, що полтавський аеропорт готовий до роботи підтвердив і в. о. генерального директора “Аеропорту-Полтава” Володимир Окара.

“З технічної сторони аеропорт готовий повністю приймати та відправляти літаки в осінньо-літній та осінній періоди. Ми зараз починаємо готувати аеропорт до його роботи взимку 2019-2020 років. Нам необхідно придбати машину “Деайсер”, яка забезпечить безпеку зимових польотів для літаків. Все інше: злітна смуга, перон, термінал – готові”, – сказав він. До речі, орієнтовна вартість такої машини 10-12 млн грн.

Про майбутню співпрацю з КП “Аеропорт-Полтава” розповів генеральний директор “Join UP” Дмитро Сєроухов.

“Дякую обласній владі та аеропорту за зроблену роботу. Ви дійсно відновили аеропорт після консервації. Зараз він має статус Міжнародного і може приймати на високому рівні пасажирів, як внутрішніх, так і міжнародних рейсів. Ми стартуємо 26 березня. Це буде рейс Полтава – Шарм-эль-Шейх (Єгипет)”, – сказав він.

Також Дмитро Сєроухов повідомив, що політ до Єгипту здійснюватиметься один раз на тиждень по вівторках. З початку літа кількість таких рейсів збільшать вдвічі: це буде четвер та неділя. Також Полтава матиме виліти в Турцію. З початку травневих свят один раз на тиждень будуть рейси з Полтави в Анталію. А з початком літа їх кількість подвоїться.

“Таким чином вже на початку літа полтавський аеропорт буде обслуговувати не один рейс на тиждень, а на постійній основі матиме чотири міжнародних виліти у якісних літаках з високим рівнем сервісу. Переконаний, що це лише початок, і ми зможемо продемонструвати всім полтавцям, що виліти регулярні, що вони здійснюються в строк, що відпочинок – це доступному. Сподіваюся, що виліти будуть зберігатися і в зимовий період. А полтавські туристи, які здійснювали зазвичай виліти з Києва, переорієнтуються, і відлітатимуть з Полтави, бо це набагато зручніше”, – зауважив генеральний директор “Join UP”. Також, на його думку, в аеропорту слід додати сервісу для пасажирів: кафе, магазинів.

До речі, літаки, які обслуговуватиме наразі полтавський аеропорт, – Боїнги модифікації 737 місткістю від 139 до 189 пасажирів.

Продаж квитків уже відкритий. Продажі ведуть всі турагенства Полтави та Полтавської області. Більша частина квитків на перший рейс уже продана. Також продаж відкритий і на наступні рейси.

Наразі в Полтавській ОДА працюють над відкриттям рейсів у напрямку Львова та Одеси.