Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комунальний транспорт у Полтаві планують перевести на електронні квитки

У громадському транспорті Полтаві планують запровадити електронний квиток. Спочатку скануючими пристроями обладнають комунальний транспорт: 80 тролейбусів і автобусів. Потім настане черга всіх приватних перевізників.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко.

“Електронний квиток – один із задумів, з яким я прийшов на посаду. Що він дасть місту? Найголовніше – повний контроль за пасажиропотоком. Ми дізнаємось, скільки насправді у нас пільговиків та який рівень завантаженості тих чи інших маршрутів залежно від часу доби. Це дозволить налаштувати маршрутну систему міста на максимальну ефективність, а в перспективі – прив’язати вартість проїзду до пройденої відстані”, – переконаний Олексій Чепурко.

Він також повідомив, що наразі у Полтаві вивчають пропозиції китайських бізнесменів щодо поповнення парку комунального транспорту. Зокрема, цьогоріч з міського бюджету Полтави запланували додатково 25 млн грн на нові автобуси та 10 млн грн на ремонт доріг.