Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Хакери готовили масштабну кібератаку на сайт ЦВК, — СБУ

Фахівці Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки ДКІБ СБУ у взаємодії зі співробітниками Центральної виборчої комісії попередили масштабну кібератаку на комп’ютери, що забезпечують роботу офіційного Інтернет-сайту ЦВК. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

За висновками експертів кібератака була спрямована на блокування доступу користувачів до інформації про підготовку до чергових виборів Президента України.

Спеціалісти спецслужби встановили, що атаку було проведено за технологією “http flood”, через генерацію постійних запитів, які ускладнювали роботу інформаційної системи та блокували можливість доступу звичайних користувачів. Для проведення кібератаки зловмисники використовували розгалужену мережу сайтів на базі неоновленої версії системи “WordPress”, що дозволило хакерам без відома власників використати їх для генерації об’ємних запитів.

Для локалізації кібератаки та усунення її негативних наслідків фахівці здійснили низку практичних заходів, що дозволили припинити негативний вплив на роботу веб-ресурсу Центральної виборчої комісії.

“Фахівці СБ України перевіряють можливу причетність до організації кібератаки російських спецслужб та підконтрольних їм хакерських угруповань”, – йдеться у повідомленні.