Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської облради Олександр Біленький відвідав Лиман Другий

Сьогодні, 22 лютого, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на запрошення мешканців відвідав село Лиман Другий Решетилівського району. У рамках робочої поїздки він оглянув місцеву школу та дитячий садочок.

Зокрема, голова Друголиманської сільської ради Олена Глазкова зауважила, що більшість поточних питань, які виникають, вдається вирішити. Наразі ж головна проблема – це водопостачання в селах Братешки і Лиман.

У свою чергу директор Друголиманської ЗОШ І-ІІ ступенів Валентина Філонич розповіла, що в школі потребує ремонту спортивний зал.

“На сьогодні нам допомагає сільська рада. Але є такі питання, які ми самі не можемо вирішити. Вікна, двері – ми самі осилимо. А от спортзал потребує ремонту вже не один рік”, – розповіла Валентина Філонич.

Розпочати вирішення питання з ремонтом спортивної зали Олександр Біленький порадив з виготовлення проекту.

“Для того, щоб відремонтувати спортзал, потрібно, у першу чергу, виготовити технічну документацію. Це за рахунок місцевих коштів. Потім сільська рада надасть субвенцію, а частину коштів ми надамо з обласного бюджету, як співфінансування. Якщо громада потягне співфінансування і будівництва футбольного майданчика, то ми теж готові долучитися. Наразі область уже співфінансує у Лимані Другому будівництво водогону. Громада також активно бере участь у конкурсі Бюджету участі”, – сказав голова Полтавської обласної ради.

Поспілкувавшись з педагогічним колективом та активом громади, Олександр Біленький пообіцяв придбати все необхідне для облаштування у школі куточку відпочинку, купити столи в учительську та облаштувати біля дитячого садочка ігровий майданчик. Також голова облради надасть фінансову допомогу старшим школярам, які відвідують туристичний гурток, для поїздки на Всеукраїнські змагання з туризму у Трускавець.

“Протягом тижня ми підтвердимо це фінансово. Діти поїдуть в квітні до Трускавця. Думаю, що через деякий час ми зробимо сюди повторний візит, уже з подарунками. В тому числі, це й дитячий майданчик”, – зауважив Олександр Біленький.

Довідка. У Друголиманській сільській раді проживає 700 людей. Місцеву школу відвідує 36 дітей. Цьогоріч розраховують, що вперше за парти сяде п’ятеро першокласників.