Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці ДСНС Полтавщини розповідають дітям як уберегтися від небезпечних подій

Фахівці обласної Служби порятунку «101» з інформаційно-профілактичними заняттями відвідали шкільні та дошкільні навчальні заклади Гребінківського, Пирятинського, Гадяцького та Козельщинського районів.

Під час зустрічей з дітьми, рятувальники нагадували правила пожежної безпеки у побуті, розповідали як не допустити пожежі в будинку, навчали алгоритму дій при виявленні пожежі, зокрема і як правильно евакуюватися з палаючого чи задимленого приміщення. Також, розповідали правила використання первинних засобів пожежогасіння. Рятувальники закликали дітей уникати розваг на льоду та пустощів із сірниками. Не оминули увагою фахівці ДСНС і правила безпечної поведінки при виявленні підозрілих предметів чи застарілих боєприпасів. Крім того, рятувальники демонстрували навчальні відеоролики з питань безпеки життєдіяльності, повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Наостанок заходів рятувальники вручали присутнім дітям тематичні листівки з правилами безпеки життєдіяльності, а педагогічним працівникам наочні агітаційні матеріли для оновлення куточків безпеки в навчальних закладах.