Ви тут:
Суспільство 

Facebook заблокував проекти Russia Today: пропагандисти обурені рішенням соцмережі

Соцмережа Facebook заблокувала низку проектів російського телеканалу Russia Today, відомого пропагандистського ресурсу Кремля. У РФ вважають, що таке рішення Facebook прийняв за наведенням CNN.

Так, соцмережа заблокувала проект In the Now, який належить RT, та інші, пов’язані з ними проекти. Про це пише “24 канал”.

Про це на своїй сторінці у Twitter написала головний редактор прокремлівського мовника Маргарита Симоньян.

“У нас був дочірній проект англійською, In the Now. Проект був дико успішний – 2,5 мільярда переглядів і 4 мільйони підписників тільки на Facebook! CNN, за наводкою фонду, що фінансується Держдепом і НАТО, зробили матеріал про те, що цей проект фінансується з Росії. І поставили запитання Facebook, мовляв, як же так – російське втручання і ось це все? Facebook тут же нас заблокував!”,  – написала вона у Twitter.

Симоньян додала, що Facebook, видаливши цей проект, не висунув жодних звинувачень. Так, у RT переконані: єдиною причиною блокування є те, що проект має державне фінансування з Росії.

In the Now, а також пов’язані з ним Soapbox, Back Then та Waste-Ed, належать берлінській компанії Maffick Media. У згаданому Симоньян матеріалі CNN було вказано, що Maffick Media фінансується російським урядом, але не афішує це.

Також CNN звинуватив In the Now в тому, що через цей проект Кремль поширює серед молоді на Заході ліві ідеї.