Ви тут:
Суспільство 

Дональд Трамп підписав меморандум про створення Космічних сил

Документ зобов’язує міністра оборони розробити законопроект, згідно з яким Космічні сили стануть шостим підрозділом Збройних сил США. Спочатку вони будуть створені в рамках департаменту ВВС. Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті Білого дому, інформує “24 канал“.

Зазначається, що меморандум є сміливим, стратегічним кроком у напрямку забезпечення американського космічного панування.

Адміністрація Трампа наголосила, що “Сполучені Штати – кращі в Космосі, і наші противники знають це”, а також зазначила, що “космос є ключовим джерелом стратегічної переваги” для США, і тому потенційні іноземні противники сповнені рішучості обмежити до нього доступ американців.

Білий дім ставить задачу протистояти потенційній загрозі з боку іноземних супротивників у космосі, щоб зберегти лідерство США і випередити конкурентів.

“Минулого року Трамп пропонував створити Космічні сили як окремий рід військ. Про початок практичного створення військово-космічних сил США у серпні 2018 року оголосили віце-президент США Майк Пенс і міністр оборони США Джеймс Меттіс. Пенс обіцяв, що нові сили будуть сформовані до 2020 року. У ролі своїх стратегічних суперників в космосі США бачать Китай та Росію”, – йдеться у повідомленні.