Ви тут:
Суспільство Україна 

До Одеси прибув американський ракетний есмінець “Дональд Кук” (ВІДЕО)

25 лютого до причалу Одеського морського вокзалу прибув ракетний есмінець ВМС США “Дональд Кук” (USS Donald Cook). Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

В Україну американські військові моряки прибули з дружнім візитом і пробудуть тут до 27 лютого.

Як повідомляє офіційний сайт командування 6 флоту США, метою даного візиту есмінця в чорноморський регіон є проведення спільної з союзниками операції із забезпечення безпеки і зміцнення регіональної стабільності. Зокрема, минулого тижня корабель провів спільні морські маневри з фрегатом Військово-Морських Сил Турецької Республіки “Фатіх”.

Слід зазначити, що “Дональд Кук” частий гість в Чорному морі і Південній Пальмірі. Одеса вже приймала есмінець з візитом доброї волі в 2007 році, а також кілька років тому під час міжнародних військово-морських навчань серії “Сі бриз”. У квітні 2014 року, есмінець проводив спільні маневри з румунськими ВМС, а наприкінці року — побував в портах Румунії та Болгарії.

Крім того, в січні поточного року корабель заходив у Чорне море і відвідав з візитом порт Батумі, де взяв участь у спільних навчаннях зі Службою берегової охорони Грузії.

“Військово-Морські Сили США продовжують надавати підтримку нашим союзникам і партнерам в загальних регіональних інтересах, для забезпечення стабільності на море. Наш візит демонструє взаємодію ВМС в досягненні загальних цілей безпеки в цьому регіоні, — повідомив командир ракетного есмінця “Дональд Кук” Метью Дж. Пауел.