Ви тут:
Суспільство 

Бойовики на Донбасі облаштовують нові вогневі позиції, – штаб ООС

Українська сторона СЦКК повідомляє, що російсько-окупаційні війська продовжують порушувати Мінські домовленості та норми Міжнародного гуманітарного права. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Крім збільшення кількості обстрілів позицій Об’єднаних сил та мирного населення у районі лінії розмежування, окупанти встановлюють нові вогневі і оборонні позиції.

На відміну від підрозділів Збройних Сил України в районі проведення Операції об’єднаних сил, які удосконалюють свої позиції на лінії розмежування сторін виключно в межах Мінських домовленостей, окупанти навмисне порушують всі угоди. Про це свідчить і СММ ОБСЄ у своєму щоденному звіті від 19 лютого.

Так, 15 лютого БПЛА СММ зафіксував нові фортифікаційні укріплення поблизу Первомайського (на півдні від Донецька). За оцінкою, вони належать збройним формуванням Російської Федерації та були обладнані для скорочення відстані між передовими позиціями окупантів і Збройних Сил України.

“Українська сторона СЦКК заявляє: такі зухвалі дії збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи, ігнорують інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення та свідчать про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту на Донбасі”, – йдеться у повідомленні.