Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Бігборди» на підтримку військовополоненого кременчужанина з’явились ще в одному районі Полтавщини

Своєрідний «челендж» на підтримку нашого земляка Богдана Головаша та усіх українських воїнів, які знаходяться у ворожому полоні, започаткований головою Полтавської облради Олександром Біленьким, підтримали у Кобеляцькому районі.

Про це Біленький написав у дописі на своїй сторінці у соцмережі. Він подякував голові Кобеляцької РДА, за підтримку його ідеї:

“Дякую Таміла Шевченко за допомогу! Чекаю пропозицій від інших керівників міст та районів області – ми виготовляємо «макет», за вами оренда площин”, – йдеться у дописі.

Відтепер такі «Бігборди» – у Полтаві, Кременчуці, Решетилівці та Кобеляках.

Довідково: 25 листопада, близько 8 години ранку російські кораблі здійснили провокаційні дії проти українських кораблів.  Після цього, Росія звинуватила українські кораблі в незаконному заході в територіальні води, заявивши, що вони “небезпечно маневрують” і “не підкоряються законним вимогам російської влади”, і фізично – транспортним судном – закрила Керченську протоку. Українські кораблі вирішили повернутися до Одеси, але російські військові почали переслідування.

Внаслідок агресії малі броньовані артилерійські катери (МБАКи) “Бердянськ”, “Нікополь”, рейдовий буксир “Яни Капу”, а також 24 військовослужбовці України захоплені військовою окупаційною владою РФ.

У списку полонених кременчужанин Богдан Головаш, випускник Кременчуцького військового ліцею 2011 року випуску – старший матрос малого броньованого артилерійського катеру «Бердянськ».  Богдан Головаш був серед курсантів Академії ВМС ім. Нахімова у Севастополі, які покинули Крим після окупації його військовими РФ. Він переїхав до Одеси для продовження навчання.