Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Автор проекту-переможця Бюджету участі “Вулична арена” поскаржився депутатам Полтавської міськради на затягування з його реалізацією

Сьогодні на початку сесії Полтавської міської ради автор проекту Бюджету участі “Вулична арена”, Павло Нагорний поскаржився депутатам на затягування з його реалізацією. Зокрема, проект переміг ще у 2017 році. А у 2018 році мав бути реалізований. Проте наразі вуличну арену по бульвару Богдана Хмельницького, 20 так і не розпочали будувати.

“Ще у 2017 році мій проект Бюджет участі “Вулична арена “переміг, набравши 1500 голосів. У 2018 році він мав бути виконаий, як обіцяли, восени. Знаємо, що цей проект готовий на папері. Виділені кошти – 1 млн. грн до 2018 року трохи знецінився і депутати доголосували ще на 500 тис. грн до цього проекту. Було ухвалено, що у 2018 році цей проект реалізується за 1,5 млн. грн”, – розповів Павло Нагорний.

Він також висловив занепокоєння, що на сьогодні за ці кошти уже можна буде значно менше збудувати, ніж заплановано було. Павло Нагорний звернувся до голови робочої групи з питань партиципаторного бюджетування Олександра Глазового з проханням розпочати реалізацію проекту.

“Виконавець бюджету участі по арені управління капітального будівництва. Всі проекти Бюджету участі будуть профінансовані цього року”, – сказав Олександр Глазовий.

Нагадаємо, проект побудови “Вуличної арени” передбачає створення сучасного спортивного майданчика для заняття футболом, волейболом, баскетболом та великим тенісом. Згідно з задумом автора всі міні-поля будуть вкриті двошаровою пом’якшеною системою, яка складатиметься із резинового гранулянту та кольорового каучука.