Жіноча хокейна збірна України переграла бельгійок у кваліфікації до чемпіонату світу

Після свого успіху українки захопили лідерство у Дивізіоні ІІВ.

За інформацією Федерації хокею України, на початку першого періоду наші хокеїстки два рази залишалися у меншості, але не дозволили своїм опоненткам нічого зробити. У середині періоду вже збірна України отримала можливість зіграти в більшості, і наші дівчата не змарнували цю нагоду відкрити рахунок. Владислава Скащук відкрила рахунок у сьогоднішній грі. А за чотири хвилини до закінчення періоду Діана Ковтун подвоїла рахунок.

В середині другої двадцятихвилинки бельгійки зусиллями Валері Женаєр скоротили рахунок. Але Олена Ткачук відновила різницю у дві шайби.

Вирішальний період наші дівчата розпочали у своєму впевненому фірмовому стилі, і Владислава Скащук на третій хвилині збільшила відрив у рахунку, закинувши свою другу шайбу у цьому матчі — 4:1.