Ви тут:
Економіка Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Завершується прийом заявок на участь у ІІІ раунді конкурсу ЦНАП програми U-LEAD з Європою, – Інна Іщенко

Сьогодні директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко провела селекторну нараду з представниками об’єднаних територіальних громад області.

Тема – більш, ніж актуальна, адже прийом заявок на участь у ІІІ раунді конкурсу відбору громад на отримання допомоги на створення та модернізацію ЦНАП за програмою Програми “U-LEAD з Європою” завершується 31 січня 2019 року.

– Програма “U-LEAD з Європою” оголосила про третій раунд відбору у конкурсі з облаштування ЦНАПів, заявки необхідно подати до 31 січня. Проектом передбачено, що цьогоріч в Україні буде облаштовано 600 ЦНАПів. Наразі запрошують усі регіони до співпраці, Полтавщина не є виключенням, адже з нашою областю Проект давно плідно співпрацює. У зв’язку з тим, що процес об’єднання громад ще триває, є необхідність сьогодні ще раз обговорити умови участі у цьому конкурсі. Проект не займається ремонтом будівель, а надає обладнання, меблі та закуповує різні програми документообігу, для того, щоб забезпечити якісний сервіс, – розповіла “Новинам Полтавщини” Інна Іщенко.

За її словами, згідно з умовами конкурсу участь можуть брати ОТГ, які мають населення від 5 до 50 тисяч осіб та мають бажання отримати інституційну та матеріалу підтримку розбудови ЦНАПу в адмінцентрі своєї громади. Для тих громад, населення яких менше 5 тисяч – є чудовий вихід із ситуації шляхом укладання угоди про міжмуніципальне співробітництво із своїми сусідами .

– Навіть ті ОТГ, які не мають достатньої кількості мешканців, можуть брати участь у конкурсі за рахунок угод про міжмуніципальне співробітництво. До речі, Полтавська область у цьому є лідером, у нас найбільше таких угод. Планується, що від Полтавщини подадуть заявки на створення ЦНАПів до 27 учасників, а які з них будуть відібрані — дізнаємося за результатами конкурсу.

До речі, якщо громада вже є учасником іншої бюджетної програми, якою також передбачено створення інституції надання послуг, то громада також може претендувати на участь у відборі, підтвердивши комплексність розробленого проекту.

У першій фазі програми від Полтавщини переможцем була Глобинська громада, яка з листопада 2017 року надає адміністративні послуги вже у новому сучасному Центрі. У 2018 році відбір на надання підтримку від Програми “U-LEAD з Європою” пройшли : Білоцерківська, Великобагачанська, Гребінківська, Новознамянська, Омельницька, Пирятинська, Петрівсько-Роменська громади та місто Миргород.

Деталі та перелік документів Ви знайдете тут https://tsnap.ulead.org.ua/