Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завдяки акції «Серце до серця» у Кременчуці придбали аудіограф для дитячої лікарні

Кременчуцька міська дитяча лікарня отримала нову медичну апаратуру, яку придбали за рахунок коштів Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2018». Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, організаторами акції традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а також управління у справах сім`ї та дітей, управління молоді та спорту, управління охорони здоров’я та департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Варто зазначити, що за кошти акції «Серце до серця – 2018» для отоларингологічного відділення дитячої лікарні було придбано аудіограф, завдяки якому спеціалісти зможуть проводити діагностику слуху у дітей із певними вадами. За медичною статистикою, на сьогодні у Кременчуці на обліку в отоларинголога перебуває 83 дитини, з яких 58 – глухих і 25 – дітей, що слабо чують. До цього часу двічі на рік батьки таких діточок були вимушені їхати в обласний центр для проходження діагностики слуху. Тепер же, завдяки новій апаратурі, цю процедуру проводитимуть кременчуцькі спеціалісти на базі Міської дитячої лікарні.

Заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова наголосила, що сьогоднішня подія є результатом успішної співпраці влади та громади. За 11 років волонтерам та учасникам благодійної акції «Серце до серця» вдалося зробити багато добрих і потрібних справ для маленьких кременчужан із вадами здоров`я. За зібрані ними кошти вже придбано чимало сучасної медичної апаратури, яка працює в дитячих закладах охорони здоров’я Кременчука. Тепер же новопридбанням, а ним є аудіограф, кременчуцькі отоларингологи зможуть надавати фахову допомогу своїм маленьким пацієнтам із вадами слуху, проводити діагностику їх слуху з подальшою корекцією. До цього подібна діагностика проводилася лише в обласному центрі.

Ольга Усанова зауважила, що Кременчук – місто щедрих і добрих людей, бо кожного року акція «Серця до серця» встановлює нові рекорди. Особливою гордістю волонтерів і всіх учасників акції є те, що за її результатами Кременчук кілька років поспіль стає володарем відзнаки ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України». Нею відзначаються лише ті міста, в яких у рамках акції збирають найбільше благодійних коштів. А Кременчук, якщо порівнювати з іншими великими містами України, в останні роки збирає більше коштів у розрахунку на одного жителя. Такі результати демонструють великий рівень згуртованості навколо проблем, що виникають не тільки у медичній галузі, а й у житті окремих кременчуцьких родин, діти яких потребують фахової медичної допомоги, а також довіру до волонтерів акції.

Регіональний представник благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Пищита зазначила, що загальна сума зібраних коштів у 2018 році волонтерами акції «Серце до серця» склала 502 тис. 518 грн, що є найбільшою сумою серед усіх областей України. За одинадцятирічну історію заходу у Кременчуці сума зібраних коштів склала понад 1 млн грн. Придбання нової медичної апаратури можна вважати черговою перемогою всієї благодійної спільноти Кременчука, оскільки завдяки її діяльності найближчим часом багато маленьких кременчужан із вадами слуху зможуть отримати кваліфіковану допомогу, а з нею – і нові шанси для повноцінного життя.