Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За Громадський бюджет Кременчука віддали рекордну кількість голосів

За даними статистики, у рамках голосування за громадські ініціативи, які цьогоріч впроваджуватимуться за рахунок коштів міського бюджету, була зареєстрована рекордна кількість голосів жителів міста.

Під час підведення підсумку голосування керівник відділу партисипаторних практик виконкому міської ради Євгеній Перевезенцев зазначив, що за проекти «Громадського бюджету – 2018» вцілому віддали 14 тис. 274 голоси, що майже в 2 рази більше, ніж це було минулого року. Якщо брати у підрахунку від загальної кількості населення, то за громадські ініціативи 2018 проголосувало 6,5% жителів міста. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Що стосується загальної кількості поданих на конкурс громадських ініціатив, то  таких було 61 проект, із них,  10 – великих проектів (вартість становить до 1 млн грн), 21  загальноміський проект, що реалізовуватимуться в закладах соціальної сфери,  з вартістю 325 тис. гривень, а також 30 громадських проектів від 11 мікрорайонів Кременчука. Після експертного вивчення громадських ініціатив спеціалістами служб до голосування були допущені 57 громадських проектів.

Остаточно переможців «Громадського бюджету – 2018» назвуть після 21 січня 2019 року.