Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

З усієї України на сертифікацію зареєструвались понад 630 вчителів

З 15 січня в Україні триває реєстрація на сертифікацію для вчителів початкових класів. Станом на ранок 21 січня вже зареєструвалось 632 вчителі.

У Міністерстві освіти і науки України повідомляють, що найактивнішими регіонами, де вже вибрали свої квоти, стали Київ (54), Вінницька (46) та Запорізька області (38). Небагато місць залишилося на Київщині, Луганщині, Чернігівщині.

 

З Полтавщини вже зареєструвались 21 викладач з 35 необхідних. Загалом, в Україні цьогоріч сертифікацію пройдуть 1000 вчителів початкових класів.

Процедура сертифікація складатиметься із 3-х етапів:

  1. експертне оцінювання професійних компетентностей учасника через вивчення практичного досвіду їх роботи;
  2. самооцінювання учасником власної педагогічної майстерності (е-портфоліо);
  3. оцінювання фахових знань та умінь учасника через незалежне тестування.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають сертифікат, що буде дійсним упродовж трьох років. Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката. Окрім того, успішне проходження сертифікації зараховуватиметься як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії, пише Освіта.ua