Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

З’явився трейлер фільму про Голодомор в Україні “Гарет Джонс”

Видання Variety опублікувало фрагмент історичного екшену “Гарет Джонс” режисера Агнешки Голланд, який увійшов до основного конкурсу 69-го Берлінського кінофестивалю, інформує 112.ua.

Стрічку знімали в копродукції Польщі, України та Великої Британії.

В основу фільму покладено реальну історію британського журналіста Гарета Джонса, який у 1933 році вирушив до СРСР. Він хотів розповісти світові правду про злочини сталінського режиму і, зокрема, про Голодомор в Україні. Однак західні політики вирішили не брати до уваги незручну для них правду, а авторитетні видання не публікували його репортажі. Статті, які Гарет Джонс написав під час своєї подорожі Україною в ті роки, з часом надихнули Джорджа Оруелла на створення роману “Скотний двір”.

В опублікованому ролику Гарет Джонс телефонує своєму знайомому в Москву і просить організувати інтерв’ю зі Сталіним, той, у свою чергу, повідомляє, що розкопав велику тему, і в цей час їх роз’єднують.

Головні ролі у фільмі виконали Джеймс Нортон (серіал “Війна і мир”), Ванесса Кірбі (“Корона”, “Місія нездійсненна: Фолаут”), Пітер Сарсгаард (“Чудова сімка”), Джозеф Моул (“Гра престолів”) і Кеннет Кренем (“Малефісента”). Також у картині зіграли українські актори Яків Ткаченко (“Припутні”) та Олег Драч (“Незламна”).

В український прокат “Гарет Джонс” вийде восени.

“Режисер Агнешка Голланд відома тим, що знімала окремі епізоди серіалу “Картковий будиночок”, номінувалася на “Оскар” за фільми “Європа, Європа” і “В темряві”, а також отримала приз Берлінського кінофестивалю за картину “Слід звіра”, – йдеться у повідомленні.