Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Яке м’ясо найкорисніше для очей

Щоб очі були здоровими, варто правильно харчуватися.  Офтальмологи рекомендують їсти м’ясо, адже воно збагачує раціон значною кількістю вітамінів. Яке м’ясо найкорисніше для сенсорного органу?! Кожне має вітаміни, проте спеціалісти виділяють: яловичину, м’ясо індички та страуса.

Яловичина

Білок, вітамін А, В, С, а також калій, цинк та кальцій – таким складом багате м’ясо яловичини. Тому продукт позитивно впливає на кровоносну систему та навіть корисний людям, які мають поганий зір. Нормою вважається – 200 грамів яловичини щоденно. Варто зауважити, що корисніше їсти м’ясо саме відварне. Також рекомендують язик. 

Індичка

Цинк та вітамін В3 роблять м’ясо індички дуже корисним для очей. Вживання такого продукту позитивно впливає на профілактику катаракти, тобто повного або часткового помутніння кришталика. Окрім цього м’ясо індички низькокалорійне, в порівнянні з м’ясом яловичини. Рекомендують використовувати як основний інгредієнт в салати чи гарячі страви.

М’ясо страуса

Курку, індичку, свинину, яловичину, баранину, тобто червоне та біле м’ясо можна замінити м’ясом страуса. Воно дуже багате важливими для здоров’я очей компонентами: білком, залізом, цинком.  Саме цинк, який міститься у сітківці очей, допомагає функціонувати елементам, важливим для здоров’я сенсорного органу. Також м’ясо страуса корисне для профілактики дегенерації жовтої плями, бо багате цинком.

За матеріалами Opticlub