Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як схуднути в офісі, – розповіли лікарі

Головна проблема людей, які працюють в офісі: вони багато часу проводять в малорухливому і сидячому положенні. Фахівці з США вивчили негативні аспекти, пов’язані з діяльністю працівників офісів, і дали кілька порад, які можуть допомогти привести фігуру в порядок, схуднути, пише «Медікфорум».

Про це повідомляє golos.ua

Порада перша: ходити по сходах. Щоб схуднути, працюючи в офісі, скористайтеся наступним радою тренерів: в перервах від роботи робіть енергійні «марш-кидки» по сходах офісних будівель – це зміцнює м’язи ніг і рук, тренує серце і легені.

Порада друга: перекушувати тільки здоровою їжею. Як перекусів беріть з собою в офіс цільнозернові хлібці, овочі і фрукти, горіхи, натуральні йогурти. Хочете схуднути, відмовтеся від усього шкідливого.

Порада третя: скорочувати поїздки на транспорті. Всім, хто працює в офісі, корисно більше рухатися. Для схуднення це тим більш має значення, тому скорочуйте поїздки на транспорті – проходите пішки дві-три зупинки.

Порада четверта: пити воду. Ставте перед собою на столі велику склянку з водою, протягом дня так чи інакше будете відпивати, а згодом ця корисна звичка лише закріпиться.

Порада п’ята: ручний тренажер. Еспандер або який-небудь інший ручний тренажер також можу допомогти схуднути тим, хто працює в офісі і робить різні заходи для того, щоб стати стрункішою. У вільний час стискайте еспандер в руках – це збільшує енерговитрати організму і прискорює спалювання калорій. Заодно підкачаєте руки.

Також фахівці вважають, що працюють в офісі для схуднення потрібно частіше вставати зі стільця і ​​міняти положення тіла при роботі, а також освоювати методики, які сприяють розслабленню і захищеності від стресу. Стрес може викликати переїдання, а також може стати причиною збільшення ваги.