Як “Кременчук” вдома програв лідеру чемпіонату України (ВІДЕО)

Команда з Херсона дотиснула господарів у овертаймі.

Як розповіла у клубі з Полтавщини, в основний час обидві команди багато грали в більшості і створювали достатню кількість гольових моментів, але відзначитися закинутими шайбами ​​змогли тільки по разу. На останній хвилині другого періоду Артем Шиманський відкрив рахунок після передачі з-за воріт Віктора Тютченко та вивів «Кременчук» вперед у рахунку.

У заключному ігровому відрізку основного часу господарі могли подвоювати свою перевагу, але в кінцівці пропустили самі – Андрій Жвачкін зробив прохід до воріт і в ближньому бою переграв Микиту Гордюшина.

Овертайм почався з булліта в ворота господарів за порушення правил проти Кирила Білоусова, але новачок херсонців Іван Дунаєв не зміг переграти Гордюшина. Потім вихід один на один з воротарем «Кременчука» вже з гри не використав Микола Коляда. Проте, в кінці овертайму «Дніпро» все ж вирвав перемогу – Кирило Бондаренко добив шайбу вже в порожні ворота після сейва Гордюшина, який реагував на кидок Руслана Ромащенко — 2:1.