Ви тут:
Відео Суспільство ТОП-новина Україна 

Вони витримали – не витримав бетон: сьогодні День пам’яті захисників Донецького аеропорту (ВІДЕО)

16 січня — День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

«ДАП», «Аеропорт», «Донецький аеропорт» — як тільки не називають цей об’єкт, який став всесвітньо відомим не завдяки «лоукостерам»… Насправді — це було пекло, як воно є!

Сюжет Військового телебачення нагадує про деякі деталі тих боїв, умови, спорядження та зброю українських «Кіборгів».

Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи українську землю

За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали “кіборгами”, а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу. За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт загинули понад 200 військових.

Сьогодні ж в Україні знімають кіно про “кіборгів” та пишуть про них книги. Нагадаємо, що стрічка режисера Ахтема Сеітаблаєва “Кіборги” стала абсолютним українським рекордсменом у вітчизняному прокаті за весь період незалежності України.