Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відома телеведуча показала раритетну світлину дитинства з Полтави

Владлена Собко 1996 рік зустріла разом з батьками.

Більше про це колишня ведуча UA: Перший написана у останні години 2018 року на своїй сторінці у соцмережі instagram.

“Червона шапочка. Не любила я цю шапку, бо вона кололася, але я була слухняною дівчинкою, тому терпіла, бо мама казала: «Ти одягла шапочку?». Так виглядала площа перед Полтавським театром імені М. В. Гоголя 2️2 роки тому. Друзі, бажаю вам ніколи не дорослішати! Щоб ваше серце завжди було добрим та відкритим”, – йдеться у повідомленні.

Переглянути цей допис в Instagram

Червона шапочка 🧣Не любила я цю 🧶шапку, бо вона кололася😅, але я була слухняною дівчинкою, тому терпіла😉, бо мама казала: «Ти одягла шапочку?»😂 Саме так виглядала 🎄площа перед Полтавським театром імені М. В. Гоголя 2️⃣2️⃣роки тому … 😻🎄 Друзі, бажаю вам ніколи не дорослішати! Щоб ваше серце завжди було добрим та відкритим! Сьогодні, усі наші мрії мають неабияку вірогідність здійснитися, якщо щиро повірити у казку.😍🎄🎁 #vladlena_sopko #ведущая #телеведуча #ведучакиїв #ведущаякиев #

Допис, поширений Vladlena Sopko (@vladlena_sopko)

Владлена Сопко народилася в Німеччині у родині військового та медсестри, проте невдовзі родина переїхала в Україну. Дитинство героїні пройшло в селі Зінці Полтавської області.

Вiдома укранська телеведуча та громадський дiяч. Вона проводить рiзного роду заходи, займаться пiдпримницькою дiяльнiстю, моделюванням та виробництвом одягу.