Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку Козельщинського району

28 грудня  відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку Козельщинського району за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільських, селищного голів, депутатів районної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій району.

На засіданні розглянули питання формування Перспективного плану регіонального розвитку Козельщинського району на 2019-2021 роки, повідомляють у Департаменті інформдіяльності.

На розгляд Ради регіонального розвитку поданий Перспективний план розвитку сільських населених пунктів району на 2019-2021 роки, який включає в себе 36 проектів. Це стосується галузей охорони здоров’я і освіти, культури, ремонту автомобільних доріг, заходів з енергозбереженя, реалізації заходів з благоустрою населених пунктів, реконструкції вуличного освітлення, впорядкування зон відпочинку.

Запропонований план не є остаточним, тому за результатами засідання органам місцевого самоврядування, бюджетним установам та іншим підприємствам було запропоновано до 2 січня 2019 року  вносити  свої пропозиції щодо проектів розвитку району.