Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Абазівській школі під Полтавою влаштували «Крок до зірок»

Зимові звичаї приносять радість у кожну оселю, обіймають любовю всіх, а особливо тих, хто робить добрі справи. Щирість, сердечність, сміх, веселий настрій не оминули й Абазівську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів Полтавського району Полтавської області.

Мистецьке дійство-вітання призерів і чемпіонів шкільних та районних предметних олімпіад, конкурсів і турнірів «Крок до зірок» у дні зустрічі Нового року створило напрочуд тріумфальну атмосферу в залі сільського Будинку культури. А перемог здобуто на районних етапах змагань минулого року, які вже нині в скарбничці 2019-го, – теж 19! Найбільше за всю історію альма-матер! Нагороди обдаровані учні отримали в номінаціях «Вогонь пізнання», «Воля до перемоги», «Спортивна гордість», «Інтелектуальна надія», «Зірки науки».

На загальношкільне свято, крім батьків і мешканців Абазівки, завітало багато гостей. Це наші багаторічні віддані друзі – голова сільської ради Павло Міхно, заслужений працівник культури України, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук, депутати районної ради Григорій Рябокінь та сільської – Олена Васюта, Олексій Рій і Валентин Ісаєнко, директор місцевого краєзнавчого музею Олександр Лукомінський, голова батьківського комітету Надія Шкурупій.

Саме вони вручали дітям та їхнім учителям Грамоти, а також подарунки – картину «Рідний краєвид» односельця художника-шістдесятника Олександра Глушаченка, футбольний м’яч, солодощі та невтомно бажали номінантам нових досягнень. Учні дякували, й зала наповнювалася бурхливими оплесками. Від адміністрації й батьків учнів школи учасників свята «Крок до зірок» тепло привітала директор Тетяна Цимбалюк та висловила вдячність депутатові обласної ради Ірині Степаненко за спонсорське забезпечення урочистостей.

На незвичайному казково-церемоніальному зібранні Ангели, Сніжинки і Святий Миколай, що в них перевтілилися старшокласники, щедро зичили успіхів у шкільних лабораторіях і на ігрових майданчиках одноліткам та наснаги справжнім фахівцям своєї справи – талановитим наставникам, котрі підтримують жагу знань і наполегливість своїх вихованців та допомагають юним зіркам науки і спорту піднятися на вершину слави.