Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Управлінців місцевих рад навчали генерувати ідеї для економічного розвитку регіону

У п’ятницю, 11 січня в Полтавській облраді відбулася фахова майстерня “Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів”.

Його ініціаторами виступила Всеукраїнська асоціація обласних та районних рад та Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування. “Для того, щоб території розвивалися, а мешканці громад мали якісні і комфортні умови для життя, управлінці повинні вміти приймати правильні рішення та генерувати нові ідеї.

Саме тому, за ініціативи голови Полтавської обласної ради, голови асоціації місцевого самоврядування Олександра Біленького на Полтавщині системно проводяться навчання із керівниками та працівниками місцевого самоврядування. І сьогоднішня фахова майстерня — черговий етап”, – зазначає виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Учасники фахової майстерні слухали інтерактивну лекцію, присвячену темі інноваційного розвитку. А далі для поглиблення вмінь та знань взяли участь у мозковому штурмі, під час якого на практиці розглянули застосування інноваційних управлінських інструментів, які забезпечують економічний розвиток громад.