Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські прикордонники затримали у горах Закарпаття двох змерзлих нелегалів, – ДПС

Двох незаконних мігрантів з Африки затримали сьогодні вранці на Закарпатті прикордонники відділу “Великий Березний” Чопського загону. Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

Військовослужбовці не лише завадили протиправним діям нелегалів, але й врятували їм життя. Замерзлих та знесилених іноземців виявили у гірській місцевості, коли вони намагались дістатись Словаччини.

Незважаючи на погодні умови та майже метровий шар снігу в горах, переправники скерували нелегальних мігрантів, які звикли зовсім до іншого клімату, самостійно пробиратися лісом до державного кордону. Відмітимо, що бажання протиправних ділків швидко та незаконно заробити гроші вже не раз призводило до непоправних наслідків, зокрема і гибелі “мандрівників”.

“Затримані виявилися громадянами Єгипту та Марокко. Прикордонники одразу надали іноземцям першу медичну допомогу. Після покращення стану здоров’я правопорушників опитають, аби встановити всі обставини їх незаконної подорожі. Також тривають дії по встановленню причетних до виявленого правопорушення осіб. Крім того, іноземці будуть притягнуті до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України”, – йдеться у повідомленні.