Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Тахтауловому відбулися громадські слухання щодо об’єднання

Майже три сотні мешканців зібралося в Тахтауловому на громадських слуханнях. Обговорювали Перспективний план Полтавської області, роботу сільської ради та формати потенційної об’єднаної територіальної громади. На зустріч завітали радники Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Про це повідомили у Полтавському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Про основні переваги та недоліки добровільного приєднання до Полтави розповів Олександр Ісип, радник з децентралізації Полтавського ЦРМС. Він порадив присутнім не шукати винних у саботуванні протягом трьох років реформи децентралізації, а витрачати енергію виключно на творення добровільного об’єднання в напрямку визначеному громадою. Також учасники зібрання дізналися про успішні практики об’єднаних територіальних громад Полтавщини.

Володимир Божко, радник з юридичних питань, зупинився на законодавчих нюансах приєднання до міст обласного значення. Згідно Перспективного плану, затвердженого наприкінці минулого року, Тахтаулове має стати частиною Сім’янівської сільської ОТГ.