Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У сільській школі на Лубенщині дітям допомагає вчитися незвичайний дизайн приміщень

У Снітинській ЗОШ І-ІІІІ ступенів на Лубенщині запровадили незвичайний проект НУШ «Цікава перерва», повіомили у Лубенській РДА.

Новий освітній простір (дизайн) НУШ передбачає нові стандарти яскравого дизайну приміщень. Адже школярам початкових класів, а особливо першачкам, дуже важко довго всидіти на одному місці. Уроки для них тягнуться годинами і всі вони з нетерпінням чекають, поки пролунає дзвоник на перерву.

Аби діти не просто бігали на перервах, у школі запровадили проект НУШ «Цікава перерва». У коридорі, де навчаються молодші школярі, розмалювали яскравими фарбами підлогу. Це були не просто малюнки, а ігри з цифрами та англійським алфавітом. Проект реалізовували батьки спільно з керівництвом школи. На підлозі намалювали гру “Твістер”, “класики”, склад числа, змійку з англійським алфавітом, місце для стрибків з цифрами, гру для перестрибування з різнокольорових слідів. 

«Наш проект НУШ «Цікава перерва» спрямований на те, щоб відірвати дітей від гаджетів та вчити, граючись. За основу взяли ігри, в які грають більшість школярів. Англійська абетка на підлозі, щоб краще її запам’ятати під час гри. Стіни коридора прикрашає різнокольорова табличка множення, щоб діти кожного дня, проходячи повз неї, мимоволі запам’ятовували її. Школярі, що гратимуть тут, водночас щось вивчатимуть, навіть не помічаючи цього», – йдеться у повідомленні.