Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці відкрили оновлену ДЮСШ

Проект із капітального ремонту будинку спортивної школи в селищі Семенівці став одним з переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року. Загальний кошторис проекту 10 86, 4 тисяч гривень з яких 50 %, а це 500 тисяч гривень виділено з обласного бюджету, а решту коштів з бюджету Семенівської селищної ради.

З липня 2018 року було розпочато роботи з реалізації проекту повної реконструкції спортивної школи. Докладено багато зусиль, щоб зі старого приміщення зробити сучасне, обладнати його всім потрібним спортивним інвентарем для належного функціонування спортивного закладу.

Право перерізати червону стрічку було надано неодноразовому чемпіону області з волейболу Дмитру Дондосі, селищному голові Людмилі Милашевич та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергію Полупану.

Також в урочистостях взяли участь майстер спорту з метання диску та неодноразовий чемпіон України з армспорту Анатолій Лисенко, рейтинговий гравець України, неодноразовий чемпіон області та України з настільного тенісу Микола Заяць, неодноразовий чемпіон району з міні- футболу та футболу, учасник обласних та всеукраїнських змагань Микола Забара, працівники організацій та установ селища. 

Вихованці гуртка з настільного тенісу продемонстрували присутнім майстер-клас з гри. Виступом порадували й вихованці волейбольного гуртка, а найменші вихованці спорт школи, учні гуртка дзюдо продемонстрували присутнім свої навики та вміння з бойового мистецтва та однойменного виду спорту.