Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці відкрили льодовий майданчик

На оновленому стадіоні “Колос” у Семенівці відкрили льодовий майданчик, споруджений в рамках проекту – переможця обласного конкурсу розвитку громад «Реконструкція Семенівського районного стадіону «Колос» як суттєвий фактор зміцнення фізичного здоров’я громадян». Довгоочікуваній події передувала тривала  підготовча робота, завершальними етапами якої стали придбання ковзанів та формування якісного льодового покриття.

На відкриття зібралися справжні ентузіасти та  прихильники активного відпочинку різного віку.

Голова районної ради Віктор Юрченко щиро привітав громаду з відкриттям льодової  арени. Він підкреслив, що  до цього докладено зусилля  багатьох людей та численних структур, але  результат того вартий. Також подякував всім причетним до цієї важливої справи, особливо начальнику  районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Олександру Шуляченку за надання вагомої практичної допомоги  з підготовки льодового майданчика.

Теплі  слова прозвучали також  від  президента хокейного клубу «Семенівські яструби» Сергія Киби.

Відкриття  льодової арени  супроводжувалось цікавим театралізованим дійством. Своє вокальне мистецтво глядачам дарував жіночий ансамбль «Мрія» (художній керівник Надія Зубренко). Оскільки подія відбувалася напередодні Щедрого вечора, то не обійшлося без ялинки, Діда Мороза і Снігуроньки, щедрівок та без частування смачними варениками, популярним зігріваючим глінтвейном і чаєм, що чудово підсилювало святкову атмосферу. Та найочікуванішим моментом  стало перше випробування крижаної гладі. Любителі хокею стали  свідками  захоплюючого дружнього поєдинку між хокейним клубом «Семенівські яструби» та їх колегами – аматорами з Хоролу.

Фото ТОВ “ТРК-Інформ”