Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

У рамках гуманітарної ініціативи “Допомога Схід” медзаклади Донбасу отримали допомогу на 4 млн грн (ВІДЕО)

Об’єднані сили демонструють принципово новий підхід до надання гуманітарної допомоги мирним мешканцям та медичним установам Донбасу. Стратегічна гуманітарна ініціатива командувача Об’єднаних сил “Допомога Схід” — це багатопрофільна та різнопланова програма цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей, інформує прес-служба Міноборони.

Цей проект об’єднав військових, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні, благодійні організації.

3 січня 2019 року, згідно з запланованими заходами із Франції прибув гуманітарний вантаж медичного призначення на суму понад 2,1 млн грн. Після розподілу медичні меблі та апаратура, медичний одяг та засоби гігієни для хворих, а також багато іншого відправлять до військових та цивільних медичних закладів Донецької та Луганської областей.

“Одним з пріоритетних напрямків є надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним людям, хворим, інвалідам, дітям. Тож, благодійників у погонах чекають, зокрема, Краматорський будинок дитини “Антошка” та Краматорський пологовий будинок. На сьогодні для медичних та геріатричних закладів, будників інвалідів Донецької та Луганської областей отримано та передано медичне обладнання, меблі, інвалідні возики та інші необхідні лікарям та хворим речі на суму понад 4 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.