Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському професійному ліцеї відбувся конкурс «Учень року-2018. Гордість та надія ліцею»

У Полтавському професійному ліцеї відбулося свято інтелекту, майстерності та талантів. В актовому залі ліцею пройшла церемонія нагородження кращих учнів ліцею – переможців конкурсу «Учень року-2018. Гордість та надія ліцею».

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Були визначені 20 переможців у номінаціях: кращі учні з теоретичного навчання «Інтелект і талант», кращі учні у виробничому навчанні «Праця і майстерність», кращі учні у спортивно-масовій роботі «Грація і сила», кращі учні у художній самодіяльності «Творчість і натхнення» та кращі учні в учнівському самоврядуванні та волонтерській діяльності «Авторитет і лідерство».

Привітала молодь з перемогою у зазначеному конкурсі та запросила до співпраці в реалізації молодіжних проектів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко. Всі переможці отримали подарунки від управління та грамоти і подарунки від навчального закладу.

Цього дня до Книги Пошани Полтавського професійного ліцею за сумлінне ставлення до теоретичного, професійно-практичного навчання, вагомі показники в оволодінні уміннями та навичками майбутньої професії, активну участь у житті ліцею занесено імена найкращих учнів: Юлії Дядюк та Дмитра Приходька.

Гостями свята були і випускники ліцею Міщенко (нині Підгайна) Ірина (випускниця 2005 року), вчитель молодших класів, та Пархоменко Андрій (випускник 2002 року), учасник АТО, командир реактивно-артилерійської батареї, лейтенант. Вони висловили слова вдячності педагогічним працівникам ліцею за професійну майстерність, професійний талант, душевну щедрість, мудрість та побажали їм міцного здоров’я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у нелегкій, але такій важливій праці.

В свою чергу учні та працівники ліцею для глядачів підготували концертну програму з піснями, інструментальними творами, віршованими та хореографічними композиціями.