Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському музеї Короленка відкрили виставку батіку та абстракцій Наталії Давітян

У Полтавському літератарно-меморіальному музеї В.Г. Короленка відкрилась персональна виставка робіт Полтавської художниці Наталії Давітян ” Для тебе”…

До створення власних робіт Наталю надихнула бабуся – Тетяна Павлівна Заможня – поетеса, народна майстриня вишивки. З дитинства бабуся прививала дітям любов до мистецтва, виховувала особистісні якості. Родина мешкала у Тбілісі, потім переїхала до Полтави.

Наталія відвідувала заняття в дитячій художній школі, згодом навчалась в ліцеї сфери послуг за спеціальністю «кравець і закрійник жіночого та чоловічого легкого та верхнього одягу». Закінчила навчання з червоним дипломом. Потім закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка. Брала участь у багатьох виставках та пленерах. Зараз займається творчістю, індивідуальним пошиттям одягу, розписом тканин.

Наталя стала майстром своєї справи зі сформованим художнім смаком. Її творчий доробок включає графіку, батік та розпис по тканинам. Кольорові рішення деяких творів нагадують насичені сонцем краєвиди Вірменії, а деякі транслюють тихі вечори Полтавщини. 

Фото Олександра Розума