Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з’явиться новий парк

У Полтаві в мікрорайоні Браїлки з’явиться місце для відпочинку жителів. Про це повідомив у Facebook депутат Полтавської міськради Вадим Ямщиков.

“Разом з вами ми внесли зміни до генплану міста, визначили межі та включили парк в Програму реконструкції парків та скверів міста, заклали гроші на розробку проекту капремонту зеленої зони, уклали договір з підрядником та підготували проектно-кошторисну документацію”.

Парк планують зробити із сучасними зонами відпочинку та спорту для усіх вікових груп жителів мікрорайону. По периметру паркової зони буде розбито прогулянкові пішохідні маршрути. В центрі парку передбачене створення мультифункціональної площі для проведення масових заходів, зборів і дозвілля.

По території парку пропонують розмістити спортивно-ігрові майданчики для різних категорії жителів району: дитячі майданчики для дітей різного віку, зони відпочинку та універсальні спортивні зони. Для спортивно-ігрових майданчиків передбачене спеціалізоване гумове покриття.

“Орієнтовна вартість всіх робіт і обладнання – 17 мільйонів гривень. За один рік виділити таку суму на один об’єкт для міського бюджету обтяжливо. Тому вирішили розбити будівництво на кілька етапів”, – зазначив Вадим Ямщиков.

Перша черга коштуватиме 9 мільйонів, друга – 8.