Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштували різдвяний концерт і нагородили військових

У Полтавському Художньому музеї ім. М. Ярошенка відбувся благодійний концерт «Різдвяні мелодії», що його вже традиційно організовує родина Асадчевих.  

На концерт завітали учасники ООС, волонтери та військові курсанти. Розпочався захід спільним виконанням гімну України. Зібрання поблагословив Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір Полтавської єпархії Православної церкви України. Він розповів про сенс і значення Різдва. Також присутніх привітав в. о. міського голови, секретар міськради Олександр Шамота.

В рамках заходу 13 військовослужбовців з Полтави отримали відзнаки Президента України за участь в АТО. Отримала нагороду і мама загиблого військовослужбовця Владислава Козченка.

Також полтавські волонтери продемонстрували оберіг єднання завдовжки  4 метри, який свого часу вишивали в різних куточках України та за кордоном, зокрема, зображення герба і прапорів вишивали воїни АТО.

Продовжився захід власне концертною програмою. Володарка мецо-сопрано, лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Асадчева виконала твори Шуберта, Баха, Гуно, Бізе, іших європейських композиторів, об’єднані різдвяною тематикою.

поширити новину: